Kuruldugu 1996 yilindan itibaren yalitim sektöründe lider pozisyonunu korumaktadir.

Türkiye yalitim sektörünün öncüsü Tescilli Markası Genel İzolasyon´nun Akyazı'da kurulan ilk fabrikasi 2010 yilinda selülöz yünü üretimine baslayarak faaliyete geçmistir.

Aynı zamanda yine 2010 yilinda yalıtım malzemeleri uygulama makineleri üreterek yenilikçi uygulama çözümleri ile sektörde öncü olmuştur.

Halen; Genel İzolasyon Akyazı selülözyünü tesisinde yılda ... ton kapasite ile üretim yapilmaktadir.

Genel İzolasyon bünyesinde barındırdığı thermoBor, Kayawool,Serawool, Thermopoli, Star Beton, Strapoli, Panelizo, Thermoplaster markalariyla üretim hacmini arttırmaya başlamıstır.

Genel İzolasyon, yüksek teknolosiyle imal ettigi yalıtım malzemesi uygulama makinelerini yurtdışına ihraç etmekte ve ülkemize önemli döviz girdisi saglamaktadır.

Türki Cumhuriyetler, Ortadogu Ülkeleri, Afrika Ülkeleri ve Kazakistan gibi ülkelere ihracat yapmaktadir.

Genel İzolasyon sıcağa, soğuğa, sese, yangına ve suya karşı koruma saglayan genis ürün yelpazesi ve teknik danismanlik hizmetleriyle farkındalık oluşturan yalitim sektörünün lider sirketlerinden bir tanesidir.

Genel İzolasyon Küresellesen dünya standartlarina uygun olarak müsterilerinin talep ve beklentilerini zamaninda ve çevreci bir yaklasimla karsilamaktadir.

Dünya standartlarina uygun olarak müsterilerinin talep ve beklentilerini zamaninda ve çevreci bir yaklasimla karsilayan Genel İzolasyon, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve CE işareti ile hizmet vermektedir.

Genel İzolasyon’un ürünleri Türk Standart Enstitüsü (TSE) kriterlerine de uygun üretilmektedir.

Genel İzolasyon çevreye olumsuz etkileri daha az olan ürün ve hizmetlerin tesvik edilmesini amaçlamaktadır.
TOKO YAPI END.SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ

Giyim Sanatkarları İş ve Ticaret Merkezi 2C Blok No.:32/2 İkitelli Osb. Başakşehir/İSTANBUL